Téma týdne

Můj Mazlík!

12. srpna 2012 v 10:08 | Maky
Ahoj,
Dneska článek který se nebide tolik spíš vůbec týkat kosmetiky. Ani nevím sama kolik máme domácích zvířat. Máme čtyři kočky, jednoho psa, jednoho králíka, jedno morče, dva berany a ani nevím kolik papoušků asi 30. No ale kdybych to všechno fotila a tak. Asi byste se z toho zbláznili!:D I já. Takže jsem si vybrala to mě nejmilejší. A to jsou naše čičinky. Ukážuvám i ty které už snámi nejsou ..(zemřeli) Tak jdeme na to!
Tohle jsou naše první koťata. Bylo jich víc ale přesně si to už nepamatuju myslím že 5. Nemáme ani jedno. Všechny se prodali.
Tady je náš největší miláček - BIBI nebo Bibik,biboušek... Boužel ale 18.4 2012 umřel. On byl nejlepší kočka kterou jsme kdy měli. Uměl na nějaký slova něco dělat. Rozuměl nám.. Miláček náš. Srazilo ho auto a měl něco s mýchou. Nemohl si dojít na záchod. Poslední den už mu odumírali sleziny ani nejedl. Takže jsme ho museli jet utratit. Miláček náš. :'(
Lilinka. Miláček jednou andílek jednou čert! Teď byla u mně a předla :) No ale jindy řve jak magor!:D Ale mám jí moc ráda. Mazlíka jednoho!
Tady už jsou naše druhý koťata. To v pravo černý c nechávámne:) Má to být kluk. Ale nakonec je to holčička a nikomu to nevadí! Jinak máma byla na císařském řezu. Kdyby si toho mamka nevšimla byli by všchni mrtvý. Oni byli čtyři ale jedno umřelo.
Tak a tohle je mazlinka (jmenuje se mazlinka) Je nádherná! :) Mám jí moc ráda!
Tady jsou všichni tři:) Prdelky moje!
Fotek mám hrozně moc ale tak alespoň tyhle :) Jsou to milááčci !:)
Tak a zítra zase něco o kosmetice !:D Mějte se hezky!AHOJ!
 
 

Reklama