Perfect room

Perfect room - Jak na poličky?

31. října 2012 v 17:57 | Maky
Ahoj,
Hodně známých blogerek má rubriku - Perfect room.
Nejdřív jsem si říkala že je to blbý abych to měla i já, neměla bych ani tolik nápadů.
Jednou mě ale napadlo super téma!
A tak jsem se rozhodla že rubriku perfect room udělám taky.

Dnes jsem vám chtěla poradit jak mít hezké poličky. Nemít je nijak přeplácané a nevkusné.
Design mě moc baví, takže si myslím že dokáži poradit.
Dřív jsem ve svých poličkách měla bordel, dala jsem tam věci které mi překáželi ale když byli na poličce byli mi stále na očích. Takže jsem se rozhodla že si půjdu koupit nějaké doplňky a poličky si vyzdobím podle toho jak se mi to líbí.
Fotografie co uvidíte jsou ode mně z pokoje. Tudíš přestně tak to mám já.
Já mám 8 poliček, ale ještě jsem si nestihla vyzdobit všechny. Mám je takové čtvercové je to jeden velký čtverec rozdělený na 4 menší čtverce. Mám vyfocené 3 poličky, na co fotit poličku ve kreré je jen kalendář?:)


Tohle je první polička, podle mě i nejhezčí! Mám 2 pokladničky a potřebovala jsem je do poliček nějak zakomponovat a myslím že se mi to povedlo! Věci co vydíte jsou : Svíčky z IKEA, kravička je jako dárek takže nevím a mušle jsou nazbírané od moře. Ale to už je dlouho.

Tahle polička je velice obyčejná. Ještě jsem si neezašla do obchodu aby mi udělaly nějaké fotky, většinou na to zapomenu.. Ale už vááážně musím! Jinak rámečky jsou stříbrné a jsou z Bauhausu myslím.. Jeden je menší druhý větší na fotce to není moc vidět. Stály okolo 40Kč
Tak a to je 3 polička. Nejmíň hezká. Jen jsem vám chtěla ukázat nápad s kuličkami. Myslím že je to moc hezké! A druhou věc a to je ta koupit si nějakou skleničku na koření, odendat jí víčko, nasypat do ní bonbony já mám skitles vzít si obyčejný krepovací papír a udělat jakoby vršek, zadělat to gumičkou a potom zakrýt gumičku nějakou stuškou tu já jsem nenašla takže jsem použila bavlnu ale myslím že to nevypadá špatně.

Tak snad jsem vám alespoň trochu ukázala nebo alespoň inspirovala!
(S) Mějte se!!
 
 

Reklama