Prosinec 2012

Video - 11 otázek o mně!

31. prosince 2012 v 11:56 | Maky |  Moje tvorba
Ahoj,
omlouvám se že jsem včera nepřidala článek ale já za to nemůžu!:) (né, dobře můžu ale to je jedno!)
No, dnes jsem si pro vás přichystala video (opět) snad vám to nevadí. Na YT bylo nahrané už včera ale já jsem to sem zapomněla dát. Jinak, přeji vám krásný silvestr a hezké prožití nového roku 2013!
Teď už video :

OOTD - 25.12.2012

29. prosince 2012 v 11:37 | Maky |  Móda
Ahoj,
kdo sleduje můj blog už delší dobu, ví že jsem vždy chtěla točit videa. Ovšem bála jsem se. No ale 25.12 jsem byla na každoročním obědě a vzala jsem si ssebou i zrcadlovku a řekla jsem si že kdyžtak něco natočím! Natočila jsem video o tom co jsem měla na sobě. Potom jsem ho sestříhala,namluvila .. :) Snad se vám bude líbit! Pokud nechcete přijít o žádné video Klikni SEM NA MŮJ KANÁL a tam nahoře přihlaš odběr! Tady už je video :
P.S.: Pro lepší kvalitu klikni na ozubené kolečko vpravo u videa.

No a videí bude jen přibývat !

Foto l Zima

28. prosince 2012 v 10:52 | Maky |  Other
Ahoj,
jak jsem slíbila tak i učiním. Jak jistě víte protože máte okna jako my ostatní není už moc sněhu. Ale já jsem se na něj moc těšila protože je to první zima se zrcadlovkou. No ale přece jen byla asi 5 dní zima a sníh. Já jsem toho využila a šla jsem fotit. Je to celkem dlouho ale jak jsem nepsala na blog tak jsem vám to prostě nehodila sem. Takže tady je to :Není to nic extra ale mě se to celkem líbí!.)
Tak zase zítra!:)

Hou hou hou - vítej blogu!

27. prosince 2012 v 12:12 | Maky |  Diary
Ahoj,
teď jsem se šla po dlouhé době kouknout na blog jak to na něm vypadá. Ach jo, tak dlouho jsem nepsala článek! Ano, jsem stále aktivní na mém redaktorském blogu : www.modanasbavi.blog.cz ale tam moc nepíšu články, jen se starám o běh celého blogu. Asi mi to chybělo možná jo, možná ne. Já jsem to nějak ani nevnímala. No prostě už se asi chci vrátit k blogu. Opravdu obdivuji ty holky které mají blog dva roky a ani jednou nepozastavili blog. Kéž bych to taky uměla !

Dlouho jsem tu nepsala takže spousty novinek! Samostřejmě nejvíc publikované téma : Vánoce, no já jsem toho dostala tak akorát! Dostala jsem jak už jsem psala Zrcadlovku ale tu jsem dostala trochu k narozeninám a trochu k Vánocům. Moc se mi nechce "chlubit" tím co jsem dostala. Nepříjde mi to hezké, ovšem kdyby někdo přeci jen chtěl vidět co jsem dostala, napište dolů pod článek komentář a já to udělám.

No, další z novinek je třeba ta, že moderuji rádio!.) No to je další věc proč jsem neměla tolik času. Začínám až od února ale už teď jezdím do HK (tam to rádio má studio) daždý týden na různé sezení a zkoušky. No nic, to zase někdy článek jestli to zase bude někoho zajímat:)

Jak tak přemýšlím celkem mi to psaní chybělo! Je to takové jiné, lepší než být jen tk na pc.
PRÁZDNINY !!

No a tak se pro dnešek mějte a nezapmeňte - POZASTAVENÍ JE U KONCE!
Zítra článek s fotkami!