První den školy.

3. září 2012 v 11:29 | Maky |  Diary
Ahoj,
Tak jsem se asi před hodinou(?) Vrátila domů ze školy.
Musím vám říct že se už moc těším na zítra:D
Rozvrh sice nic moc a učitelé tak ale ty lidi!
Miluju je!.) Až na vyjímky ale tak to má asi každý že?:D
Máme 2x za týden odpoledku! No to mě asi zabije! Jediné co mě drží nad vodou je představa že minulý seddmáci měli 3x odpoleku. No jo ale tak přece jenom. Jinak odpoledku budu mít v pondělí a čtvrtek.
Rozvrh už jsem viděla asi před týdnem na webových stránkách ale pořád jsem si říkala je to jen sen:D. Nebo jsem tajně doufala že se spletli. ALe ono ne.. Měli to tam dobře.
Celkově jsem překvapená a ráda! Viděla jsem se s někým i po 2 měsících takže super! Jinak měla jsem jen na měsíc do Francie sama. Ale to se ruší! Naštvalo mě to! Sama do Francie a na měsíc?! No neber to! Měli nějaký problémy se zákonama. Asi to nepovolila škola do které jsem měla chodit. Alespoň se nemusím starat o to jak budu dávat články atd.. Ale zase co mě drží nad vodou je to že ke konci září jedu já a moji super kamarádi do Anglie do rodin a moc se na to těším! V autobuse budu se super holkou kterou miluju!;D Né jako že miluju :D Ale tak jako snad jste to pochopili!.DUž se moc těším!
Tak a to je asi vše.. Nic moc se nestalo jsem jen překvapená no:D Tenhle týden bude v mém životě super ještě žádný učení atd.. Jen budu muset každý den chodit jako debil do papírnictví abych kupovala pomůcky co všichni chtěj atd.. No děs.. Ale dá se to přežít. Koupím si tam nějakou hezkou barevnou věcičku a bude to.
Tak se mějte ! :) Ahoj u dalšího článku který bude na 80% New in. Co jsem si koupila když jsem byla v sobotu nakupovat s kamarádkou:) Ahoj!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl jsi tu ? Klik

KLIK♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama