Film Paper (2)

8. září 2012 v 9:09 | Maky |  Triky,Tipy,Rady
Ahoj,
dnes jsem si pro vás připravila druhý díl film paper.
Dnes si představíme opět 5 filmů.
A budou to filmy z žánru : Rodinné


5. Bobule (1,2)
Tak toto vydání bude celkem české. Tak proto ty bobule:D Jak už jsem psala v minulém díle který naleznete ZDE, je to dobrý film ale zase není to tip filmu který musím vidět několikrát je to takový to : Jednou a dost.

4. Rafťáci
Tenhle film mám moc ráda a rozmýšlela jsem se na jaké místo ho dát. Ale myslím že i bramborová medajle není špatná!:) Nenám snad nikoho kdo by to neviděl. Prostě česká klasika. ! P.S.: O strandu je tam vážně postaráno!

3. Pohádky na dobrou noc
Toho herce zbožňuju! Proto už je asi v 3-4 filmu o kterých jsem psala. Tahle krásná rodinná komedie je krásná! Dětský sny jsou neskutečný!:) Film je natočen v rode 2008.

2. Na samotě u lesa
Prostě česká klasika! "Chčije a chčije" !:) A mohla bych vypsat asi další 10 hlášek ! Jen nevím přesně jak je to sformulovaný:D Ale tenhle film je prostě krásneej!) I starý filmy jsou super!
1. Past na rodiče
Tentokrá to opět vyhrál Americký film. Ovšem taky starý! Je z toku 1998 a hlavní roli hraje Lindsay Lohan jsou tam dvojčata ovšem Linsey hraje obě dvě role. Film je krásný! Moc se mi líbí a ještě k tomu mám Lindsay moc ráda, jen škoda jak to se sebou dotáhala. .Drogy a alkohol..

Těšte se na další díl!:)
Info: Díly budou 1 až 2x za měsíc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama