Červenec 2012

Prosím dejte hlas:)

31. července 2012 v 10:03 | Maky |  Other
Ahoj,
Dnes jen krátký článek. Teď jsem na táboře. ALe tenhle článek je přednastavený jako spousta dalších článků. Jen jsem vás chtěla požádat o to jestli byste mi nedali hlas. Přihlásila jsem se do soutěže SONB (Soutěž o nejlěpší blog) a byla bych ráda kdyby jste mně podpoříli a to na stránkách : http://jedineja.blog.cz/1207/1-kolo-sonb#komentar101806475 díky moc ! Jinak jestli chcete iplatit ráda oplatím stačí jen napsat! Ale oplatím až se vrátím ale to snad nevadí! :) No a to je vše! Mějte se myslím si že teď si to na táboře pořádně užívám!

Essence pudr vs. Rimmel London pudr

30. července 2012 v 6:42 | Maky |  Produkt vs. Produkt
Ahoj,
Je tu další článek a tenhle článek myslím si že bude zajímavý. Bude to první článek do sekce Produkt vs. produkt.
A pro dnešek budu srovnávat dva pudry. Jeden od značky Essence a druhý od Rimmel London.
Tady je fotka jak vypadají :
Vlevo Essence a vpravo Rimmel London.

1.Takže jako první budu hodnotit jak co zmatňuje. Pudr od Essence myslím že zmatňuje opravdu málo zato když jsem si dala na půl obličeje Rimmel - Stay matte tak jsem viděla rozdíl proto dávám bod Rimmelu.
2. Vzhled už když se samy kouknete tak to je hned vidět! Opravdu .. Děs ta Essence .. Nápis se hned oloupal a pudr se rozpadl .. No děs takže druhý bod pro Rimmel.
3. Cena pudr od Essence stojí 80Kč myslím no a Rimmel Londo - Stay Matte stál 110Kč teď si říkáte no jo tak to vyhraje Essence ale to není pravda protože na to že pudr od Essence stojí 80Kč je strašnej a ten Od Rimmel London je dobrej a na to jak je dobrej je i levnej. Takže boz získává opět Rimmel London - Stay Matte
No a vítězem se stávááá ...... Rimmel London - Stay Matte takže určitě si ho kupte protože je super! No a jestli máte kartičku dm tak jste dostali poukazy kde je právě tenhle pudr za úžasnou cenu okolo 90Kč.
No a jestli o to někdo máte zájem tak tady ještě odstíny které mám já :
to je Rimmel Londo - Stay Matte

No a tady Essence opravdu se o kosmetiku nestarám špatně ale takhle ošuntělý .. Jako ten Rimmel nemám ani škráblej takže .. V čem je asi chyba žejo ?!:D
Pudru od Essence dávám : (6/10bodů)
A pudru od Rimmel London dávám : 10(10bodů)
No a tohle už je vářně všechno :) Mějte se moc hezky ! Ahoj
Maky

Jedu pryč - NEBOJTE!

29. července 2012 v 17:03 | Maky |  Správa blogu
Ahoj,
Dnes opravdu krátký článek a to o tom že jedu na tábor.(herecký) Což pro vás znamená že tu nebudu ..( Ale nebojte jsou přednastavené články na ob den. Tak snad to bude v pohodě ! No a to je vše :) :D Celkem dost krátký článek takže se mějte ! Ahoj
Já jsem už na jednom turnuse byla. Takže zde je fotka ! :) Teď si říkám že vlastně ani nevíte kdo jsem .. No a já vám to ani neřeknu:) Hledejte a tipujte kdo jsem :D No to je už vážně vše. Ahoj

Nákupy !

28. července 2012 v 9:33 | Maky |  Novinky a nákupy
Ahoj,
Moc moc se omlouvám že jsem nepřidala včera článek ale byla jsem od 10 hodin ve měste vrátila jsem ve až v půl šestý a potom už prostě nebyla nálada. No ale to je jedno. Byla jsem teda nakupovat a teď vám ukážu co jsem ulovila !
Začnu testrem BB Creme od Garnier v Dm normálně u stojanu jsou testry s nápisem: Vezměte si :D No tak proč si nevzít že ?!:D Sice bych měla mít asi medium ale Light měli jako jediný odstín což je sice škoda ale třeba mi sedne. Ovšem pochybuju no .. Nestála nic.

Další věc co jsem si koupila jsou dva laky bílí a černý normálně zdobící jsem za ně moc ráda! Stojí jen 15Kč ja kus. V obchodě Sisa.
Určitě znáte stíny od Essence z kolekce fruity normálně stojí 75Kč no ale já je sehnala za 20Kč :D Jsou takový broskvový zapomněla jsem vyfotit obsah.. :/
Moc se omlouvám že je to nakřivo .. Zapomněla jsem to upravit.. Koukám že jsem nedala ani do rohu nápis .. No ale to je jedno koupila jsem si tohle tričko z Jennyfer nebo jak se to píše:D Jen za 104Kč ! Jako neber to že ?!
Další fotka je též nakřivo :D Nevím je to divný já si myslím že jsem to upravovala .. No ale tak dobře no:D Koupila jsem si jak šátek tak tričko. Šátek i tričko je z NY (NewYourker) Né ! Tak se to nepíše? Já nevim .. :D No a šátek jsem si koupila aby mi ladil k botám:D Stál 50Kč a tílko je úplně obyčejně bílé a stáálo 80Kč.
Nááádherná peněženka ale jeeště krásnější je ta cena !!! 90Kč?! Cóóóó? Je to z House je tam i černá a mám stejnou jako kamarádka se kterou jsem byla nakupovat!:D
Předposlední věc je rtěnka od Catrice. Je dóóóst výrazná ale když si na rty jen trošičku naťupám tak je to krásná barva! Stál 30Kč ve výprodeji. No a teď vám k tomu řeknu krátký příběh. Byly jsme s tou kamarádkou v Rosmannu a koukáme na regál Catrice no a vidíme SALE 55Kč za rtěnka pc. je 104Kč A teď vybíráme jak zběsilý no a já jako že se mi líbí dvě a že si asi vezmu obě. Nakonec jsme si každá vzali stejnou a šli k pokladně s nadšením ! A paní na nás : 104Kč a my čéže?! No jasný byly zlevněný jen asi 4 ty rtěnky ty nejhnusnější z toho ještě dvě už byly vyprodaný takže super no.. Ale z téhle jsem taky nadšená je dokonalá! No ale to je jedno, jdeme na poslední věc co jsem si koupila:)
No a tady jsou linky omylem jsem vymazala hrot ale to je jedno jestli jste viděli moje první nákupy tam jsem si kupovala stejný jen hnědý. Tyhle jsou ale pro maminku :) Ona si je porušila ať jí je koupím. No tak se stalo:) No to je vše :) Jinak jsem si ještě koupila .. Bubble tea a je celkem dobrý jen ty kuličky jsou divný trochu :D Jestli nevíte co je to tak .. Nevim:D
Tý jo jestli jste to dočetli tak jste dobrý je to asi dóóóst dlouhý. Mějte se fajn! Ahoj příště!

Přívěšek se začátečním písmenem vašeho jména

26. července 2012 v 10:12 | Maky |  Novinky a nákupy
Ahoj,
Dnes jsem si pro vás připravila jen takový jednoduchý článek. No a to o tom co jsem dostala k svátku. Je to sice dost dlouhá doba co jsem svátek měla (13.7.) ale to nevadí protože až teď mně napadlo že bych o tom mohla udělat článek. Dostala jsem to od mojí babičky a takhle to vypadalo ↓
No a co v tom bylo?↓
Protože se jmenuji Markéta tak jsem dostala písmeno M. Moc se mi líbí! Moje babička si to stejně nikdy nepřečte ale to je jedno! Moc jí za ten přívěšek děkuji! Už je to dlouho co jsem jí říkala že by se mi něco takového líbilo bylo to na vánoce ale v žádném klenotnictví jsme to nemohli najít o Vánocích to bylo asi vyprodaný. No já sama na to potom zapomněla že něco takového jsem chtěla ale babička ne. Je to krásnej pocit když víte že ten člověk vás poslouchal a opravdu si zapamatoval co jste chtěli! Takže za to je větší dík a obdiv než za tu samotnou věc:) Děkuji ti babi!.)
Tak a to je pro dnešek zatím vše:) Zase zítra ahoj!:)

Jak si správně nalakovat nehty?

25. července 2012 v 8:35 | Maky |  Triky,Tipy,Rady
Ahoj,
Dneska vám ukážu jednoduchý obrázek který vám poradí jak si správně nalakovat nehty.
A proč to vlastně dělat ? Není snad jedno jak si nalakuji nehty?
: Jedno to určitě není !
- když by jsi to neřešila a jen tak by jsi "šmrdlala" nehet jako dítě v první třídě, bylo by to vidět (byly by vidět jednotlivé tahy štětcem)
- Když by sis to dělala jak chceš mohla by sis pokreslit kůži okolo
- Je to pro nehet lepší
(Návod je v Aj, takže jesli někdo umí dobře Aj tak se mu to vyplatí:))
Tip: Jesli si říkáte, NE ! Neměla bych si nalakovat nehty lakem .. Už i tak je mám zničené.
Používejte třeba prášky na spevnění nehtů. Dá se to koupit v lékářně, sama mám léky na : Hezkou pleť, pevné nehty a lesklé vlasy je to jeden prášek :D Od značky BIOSIL stojí myslím okolo 60 - 75Kč
Tip: Používetje při lakování podkladoví lak - sjednotí to nehet a neničí se tolik levný je od Gabrielly Salvete - okolo 75Kč A je tam těch laků spousta takže je z čeho si vybrat!:)
Mějte se .)

Co vás čeká a nemine!

24. července 2012 v 10:00 | Maky |  Správa blogu
Ahoj,
Chystám tu novinky a bude to veliký si myslím!
  1. Chci udělat soutěž ale nevím zatím na jaké téma možná jen o nej. blog na začátek žé?:) Ale uvidíme jinak bude se hrát o hmotné ceny!
  2. Chci udělat rozhovor s nějakou kosmetičkou o tvářenkách
  3. Chci udělat blogovou párty! A zase kdo vyhraje obrrží hmotné ceny!
  4. Chci Vám ukázat jak fotím i když se to na můj blog nehodí tématicky miluju focení a je to můj 2. život! Přemýšlím i o tom že bych si udělala blog kde budu dávat pouze fotky ale mít 4. blog? To by bylo asi moc už teď nevím z jakého účtu mám psát komentáře!:D
  5. Chci si udělat nějaké super rubriky nějaké nápady mám ale nevím no.. Jestli máte někdo nějaký nápad na dobrý název pro rubriku napište! No a tak mě napadá že o tom taky napíšu článek!
  6. Článek o hřebenech srovnání atd..
  7. Až na blogu budu mít celkovou návštěvnost míce jak 10 000 tak bude giveaway! No .. Myslím že to asi asi chvíli počkám ale tak navnadit vás musím ne ? :D
No a mnoho dalšího! Myslím si že se máte na co těšit! Takže se mějte a Ahoj

Recenze - Balea sprchový gel

23. července 2012 v 8:53 | Maky |  Recenze
Ahoj,
Je tu další článek a ještě než začnu tak vám chci moc poděkovat ! Protože to kolik lidí navštívilo můj blog včera! A to mám blog teprve pár dní! Moc děkuju a moc si toho vážím! Mám pro vás spoustu překvapení ale to se dozvíte až v dalším článku.
Jsem teď tak natěšená že píšu tolik článků:D Ale tak snad jste rádi že každý den tu něco je:) Článků je dost a tenhle blog mě tolik baví že ani nevíte jak!:) No ale to je jedno zase se moc vykecávám pojďme se už kouknout na recenzi:

Dnes jsem si pro vás připravila jak už je psáno v nadpise recenzi a to na sprchový gel od značky balea kterou zná snad každý. Značka balea se dá koupit jen v drogerii DM nikde jinde ne a proč? Protože je to značka kterou vyrábí právě drogerie DM. Myslím že Rosmann má taky nějakou takovou značku a ta se jmenuje synergen. Sakra ! Zase jsem se dostala někam jinam ale teď už vážně tady je fotka toho šamponu :
Jak vidíte je to balea Lovely Raspberry má to být limitovaná edice ale jak znám Baleu tak za chvíli to bude v normální kolekci. Sice jsem ji ještě nepoužila ale ta vůně! Voní samostřejmě jako maliny ale to vám asi mohlo dojít že? Prosímvás když to uvidíte kupte si to! Stojí myslím okolo 30Kč ! A ta vůně !Kdybych mohla strčila bych si to do nosu a chodila s tím po městě klidně:D Tak krásně to voní! Takže na závěr: Kupte si to!:)
Mějte se moc hezky! Ahoj

Miluju nákupy 2. část

22. července 2012 v 9:17 | Maky |  Novinky a nákupy
Ahoj,
Je tu další část menších recenzí na to co jsem si koupila.
Ohlas nějaký byl a za to jsem moc ráda! Takže děkuji moc! Snad si získám nějakého stálého čtenáře za čož bych byla neuvěřitelně ráda ! Ale kdo ví? Třeba už je tu někdo takový kdo na můj blog narazil nebo klidně teprve narazí a potom na můj blog bude chodit často ! :) Jestli je tu někdo takový napůište mi prosím do komentářů, moc by mě to potěšilo!
No ale teď už jdeme na to. Kdo nečetl předchozí část neví jaké produkty jsou "na výběr" takže fotka všech výrobků:
Tak to jsou všechny produkty.

Jako další co zrecenzuji je hnědá tužka od essence. Je to fix ostatně vydržte a uvidíte fotku. Barva je ale nevýrazná a celkem světlá to jsem ale zapomněla vyfotit ale to je jedno .. Samostřejmě fixa bude vidět jen když budou oši opravdu světlé jinak vůůbec nevynikne a to mě mrzí. No ale uvidíme jak to nakonec dopadne. Jinak stála 30Kč zase ta divná sleva v DM :D Ovšem já si nestěžuji!
Tak vypadá hrot omlouvám se že je to trochu rozmazaný a neni to zaostřený na ten hrot nevím proč jsem to nevyfotila víckrát protože tahle fotka je děs !

Jako další a předposlední je make-up od Dermacolu je to odstín 1 a je na problematickou pleť se sklonem k akné. Má zmatňovat a vlastně když máte ten make-up na sobě má to jakoby i odstraňovat pupínky no prostě snad mě chápete :D Můj názor zatím nevím měla jsem ho na sobě 2x jednou když jsem se fotila a nalíčili mě s tím no a potom jednou doma na zkoušku takže nemám skušenosti ovšem je lehký asi jako BB creme. Pleť zmatní ale je jen málo krycí. Nevím kolik stál, dostala jsem ho od sestřenice k svátku.:)
Tohle je odstín

No a nejlepší na konec ! Kráásná rtěnka od Gabriella Salvete. Je to krásná světlá barva myslím si že na léto perfektní! Je v odstínu 13 Rose satania a je z normální nabídky takže ji tam najdete. No vůbec nevysušuje ona krásně hydratuje ! Je teda nevýhoda ta že když je hydratační tak na rtech moc dlouho nevydrží no. Ale to jí klidně odpustím!
Takovou kráásnou barvičku má !
No tak to je všechno ! Snad se vám článek líbil a zítra zase Ahoj !

Miluji nákupy! 1.část

21. července 2012 v 9:34 | Maky |  Novinky a nákupy
Ahoj,
Vítejte u mého prvního článku (on sice není první ale takový ten pořádný je první, je to možná nepochopitelný ale nevadí).
Sedla jsem si a říkám si .. "No tak o čem bych mohla udělat svůj první článek?" A potom mě to docvaklo. Sedla jsem si ke stolku s kosmetikou a už jsem si vybírala věci které jsem si poslední dobou koupila. Něco je staré týden něco i skoro měsíc ale mně se to zdá že to mám tak týden :D Takže proč to taky necvaknout?(nevyfotit) No.. nebudu se dlouho vykecávat jen s tím jak jsem přišla na tenhle článek ! Vrhnu se hned na to! Tady je fotka všech produktů dohromady:
Tak a protože je celkem dost produktů dohromady šest tak to udělám na dvě části dnes tři produkty a zítra zbylé tři.
Tak a můžeme začít balzámem na rty Rose of Bulgaria tím vám mohlo dojít že je to vyrobené v bulharsku takže tady si to asi určitě nekoupíte ale co.
Tak vypadá, Kráásně voní ! A na rtech je hezky hydratační ale myslím že když budete mít popraskané rty tak vám to asi nepomůže ale tak co by jste čekali když to v přepočtu nestálo asi 24Kč

Další produkt je krásný mramorovaný bronzer od značky essence z limitované kolekce - A new league je matný a to se mi na něm líbí nejsou tam žádné třpytky za což jsem opravdu ráda protože se mi třpytky nelíbí jak v rtěnce,tvářence tak i bronzeru. No ale barva je moc hezká !! Ale bacha nesmí se to moc přehnat protože potom je to moc výrazné a vypadá to jako kdyby jste byli zmalované panenky. Takže je super ale nezkoušela jsem ho natolik abych ho lépe zrecenzovala takže další a blyžší recenze bude až déle. Stál mě 40Kč což je super nevím proč měli v DM slevu.

A jako poslední produkt který zrecenzuji dnes je doslova rtěnka a líčkový krém takže je to jak lesk na rty nebo rtěnka a zároveň tvářenka je tekutá a né pudrová takže jsem ji chtěla zkusit protože nemám tekutou ani jednu a taky protože byla ve slvě z 55Kč na 35Kč takže kdo by to nebral ? No tak jsem to přinesla domů a zkusila .. A musím říct že je strašná ! Když si ji dáte na tvář tak uděláte první tak a potom ji vůbec nerozmažete ! No asi je to těžké to tady popisovat ale prostě stojí za nic .. Jinak je od značky Essence s limitované edice ready for boarding a jak jsem už psala stála 35Kč. No a jako rtěnka je na nic protože zase se vůbec nerozmaže a není ani trochu hydratační takže si před tím musíte dát na rty tunu balzámu. Tento produkt od Essence opravdu nedoporučuji ale tak uvidíme a třeba bude dobrá ale nevím no.
Tak a odstín je takový :

No a to je pro tento díl vše a zbyter zhodnotím zítra :) Snad se vám článek líbil a určitě napište komentář :) Mějte se moc hezky !
P.S.: Nezná někdo nějakého dobrého človíčka který by mi udělal design ? :)